DERS PROGRAMI

ERÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ ALMAN DİLİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

 

2. SINIF HAFTALIK DERS PROGRAMI

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

AÖP 202 Karşılaştırmalı Dilbilgisi

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

207

09-12

AÖP 204 Dilbilim II

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

3

207

09-12

AÖP 206 Almanca Öğretiminde

Yaklaşımlar II

Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı

3

207

09-12

AÖP 208 Alman Edebiyatı II

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

207

13-16

AÖP 210 İleri Okuma ve Yazma

Becerileri II

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

207

13-16

AÖP 212 Öğretim Tek. ve Mat. Tasarımı

Yrd. Doç. Dr. Emre Toprak

2

207

13-17

AÖP 214 Bilimsel Araştırma

Yöntemleri

Doç. Dr. Mustafa Durmuşçelebi

3

207

13-16

 

 

3. SINIF HAFTALIK DERS PROGRAMI

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

AÖP 302 Çocuklara Yabancı

Dil  Öğretimi

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

4

208

15-17

13-15

AÖP 304 Özel Öğretim

Yöntemleri II

Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı

4

208

13-15

13-15

AÖP 306 Edebi Metin İnceleme

ve Öğretimi II

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

208

09-12

AÖP 308 Almanca-Türkçe

Çeviri II (Seçmeli II)

Doç. Dr. Hüseyin Arak

2

208

10-12

AÖP 310 Ölçme ve Değerlendirme

Yrd. Doç. Dr. Emre Toprak

3

208

13-16

AÖP 312 Türk Eğitim Tarihi

Doç. Dr. Mustafa Güçlü

2

208

14-16

AÖP 314 İkinci Yabancı Dil II

Öğr. Gör.Abdullah Gökşin

2

208

15-17

AÖP 316 Topluma Hizmet

Uygulamaları-A

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

208

08-09

08-10

AÖP 316 Topluma Hizmet

Uygulamaları-B

Doç. Dr. Hüseyin Arak

3

208

09-10

10-12

 

 

4. SINIF HAFTALIK DERS PROGRAMI

Ders Adı

Öğretim Elemanı

Ders Saati

Derslik

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

AÖP 402 Türkçe - Almanca Çeviri (Seç: IV)

Doç. Dr. Hüseyin Arak

2

206

13-15

AÖP 404 Türk Eğitim Sistemi ve Okul Yönetimi

Arş. Gör. Durdane Tor

2

206

10-12

AÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması-A

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

2

206

13-15

6

-

08-12

13-15

AÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması-B

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

2

206

10-12

6

-

08-12

13-15

AÖP 406 Öğretmenlik Uygulaması-C

Arş. Gör. Yasemin Acar-Çimen

2

206

08-10

6

08-12

13-15

AÖP 408 Yabancı Dil Öğretm. Mes. Gel. (Seçmeli)

Yrd. Doç. Dr. Aysın Kalaycı

2

206

15-17

AÖP 410Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

ERUZEM

2

206

13-15

AÖP 412Kültürler Arası İletişim (SeçmII)

Öğr. Gör. Abdullah Gökşin

2

206

15-17